Quran Education - آموزش قرآن

از سوره کوثر
تا سوره بقره
معنی آیات قرآن چیست؟
به زبان
screenshots

بخوانیم

می‌توانید بصورت دقیق آیات را مطالعه کنید و ترجمه آن‌ها را بررسی کنید.

بشنویم

می‌توانید به نحوه قرائت صحیح آیات هر سوره به زبان‌ عربی گوش بدید.

بفهمیم

می‌توانید کتاب قرآن را به زبان مادری و یا ترجمه انتخابی خود مطالعه کنید

قرآنم (قرآن من)، با هدف درک، یادگیری و حفظ معنی آیات کتاب آسمانی قرآن، آنهم با زبان مادری شما طراحی شده است. فرقی ندارد شما به چه زبانی صحبت می‌کنید و چقدر به زبان عربی مسلط هستید. فقط کافی است که گوش دهید و با کمی دقت معنی هر آیه را انتخاب کنید.

هدف ما آموزش معنی کتاب آسمانی قرآن است و برای این کار از یک شیوه آموزشی مدرن استفاده می‌کنیم. ما سوره‌های کتاب قرآن را (از کوچکترین تا بزرگترین سوره) به شکل مراحل یک بازی تقسیم می‌کنیم. در هر مرحله می‌توانید آیات را با ترجمه انتخابی خود، همراه با صوت عربی مطالعه کنید. سپس برای رفتن به مرحله بالاتر در آزمون طراحی شده شرکت می‌کنید و با انتخاب صحیح معنی هر آیه امتیاز کسب می‌کنید. در صورت انتخاب اشتباه سوره مجددا آغاز می‌شود و این عمل آنقدر تکرار می‌شود تا شما معانی، نحوه روخوانی و ترتیب آیات هر سوره را به شکل کاملا صحیح یادبگیرد و در حافظه بلند مدت خود ثبت کنید.

مرور

شما می‌توانید به سرعت و با هیجان بسیار زیاد دانسته‌های قبلی خودتان را مرور کنید.

جبران

شما می‌توانید با اشتیاق فراوان در چالش‌ها شرکت کنید و نقاط ضعفتان را کشف کنید.

یادگیری

شما می‌توانید خیلی سریع واژگان جدیدی را یادبگیرید و برای همیشه آنها را بخاطر بسپارید.

رقابت

شما می‌توانید بازی کنید، از یادگیری لذت ببرید و برای کسب امتیاز بیشتر با دیگران رقابت کنید.

قرآنِ من؛ که با استفاده از رابط کاربری دوستانه و شیوه تدریس اختصاصی، بر روی بستر انواع پلتفرم‌ها، آیات قرآن را به مخاطب آموزش می‌دهد. هدف اصلی این محصول، آموزش معنی آیات قرآن و آشنایی با نحوه قرائت عربی آن‌ها می‌باشد. این محصول، ابزار کمک آموزشی کاملی به جهت حفظ و یادگیری کتاب قرآن می‌باشد. علاقه‌مندان می‌توانند، در هر سن و سطح تحصیلی، بدون محدودیت از آن استفاده کنند.

در نتیجه، با محصولی روبرو هستیم که می‌تواند به سادگی با کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی بزرگسالان ارتباط برقرار کند. از این‌رو، بهترین مکمل درسی برای دانش‌آموزان، دانشجویان، طُلاب حوزه علمیه و علاقه‌مندان به حساب می‌آید. درعین حال؛ پا را فراتر گذاشته و در جهت شناساندن آیات کتاب آسمانی قرآن به ملّل مختلف، با تنوع زبانی گوناگون گام بر می‌دارد. این محصول می‌تواند جهت ترویج دین اسلام در جهان امروز، نقشی کلیدی ایفا کند. برای درک و آشنایی بیشتر با محصول فوق، بهتر است با شیوه آموزشی آن بیشتر آشنا شوید.

!شما تنها نیستید
6952 مخاطب فعال همراه شما هستند